درب تگزاسی

درب تگزاسی

معرفی درب تگزاسی

درب تگزاسی از مجله ی آمریکایی Journal of Architectural Engineering  برگرفته شده است. تگزاس مناسب سبک طراحی کلاسیک ، نئو کلاسیک ، روستیک ، رومی و  فرانسوی می باشد. درب تمام چوب دو لنگه تگزاس ترکیب هنرمندانه ای از چوب راش گرجستان است که در محل اتصال به لولا از چوب راش آلمانی استفاده شده است. متریال ابزار خورده نیز همگی از جنس چوب راش می باشند.

طراحی ساده درب لابی

طراحی درب تگزاس بسیار ساده می باشد و از هیچ متریالی به جز چوب در آن استفاده نشده است. البته در این سبک از دیزاین ها می بایست درب از چوب کاملا طبیعی ساخته شود. در این صورت نقش و نگار و بافت زیبای چوب تا حدی طراحی ساده درب را می شکند تا درب خودنمایی بیشتری داشته باشد.

درب تگزاسی

طراح تنها به یک قاب بسنده کرده و با استفاده از دستگیره های طلایی تا حدی از یکدست شدن درب جلوگیری نموده است. دربی که در عکس مشاهده می نمایید برای فضای داخلی لابی در نظر گرفته شده است. با این حال از پلی اورتان که رنگی ضد آب است در رنگ آمیزی آن استفاده گردیده تا درب مقاومت بالایی داشته باشد.

طراحی و ساخت درب تگزاسی

شرکت زرین وود (سرزمین چوب زرین) با تجربه ای نزدیک به نیم قرن در صنعت چوب، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع مصنوعات چوبی آنتیک، ساخت کلبه، خانه و آلاچیق چوبی، طراحی و ساخت سونا فنلاندی، طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی، تامین اسلب درختان گردو، چنار و کاج و سایر خدمات حرفه ای در صنعت چوب به شخصیت های حقیقی و حقوقی در سراسر ایران اعلام میدارد. در صورتی که نیاز به مشاوره یا استعلام قیمت خدمات و محصولات زرین وود را دارید میتوانید با شماره گیری 09123001783 نسبت به استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان اقدام نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کار های اجرا شده را مشاهده نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کارهای زرین وود را مشاهده نمائید.