سونا کلبه ای

سونا کلبه ای

سونا کلبه ای

ساخت سونا در کلبه‌های جذاب و هیجان انگیز در هتلی در آلمان

با وجود آنکه در این منطقه (بایرن در آلمان) ، محیط دائماٌ رطوبت دارد اما خانه‌های آن همیشه از چوب ساخته می‌شوند .
کلبه‌هایی که در عکس‌ها مشاهده می‌کنید ، کلبه‌های روستایی بودند که توسط تعدادی از معماران تحت بازسازی قرار گرفته‌اند تا فضایی ایده‌آل برای جذب مشتری و استقبال از میهمانان ایجاد گردد .
با توجه به رطوبت و شرایط منطقه ، چوب‌هایی برای ساخت کلبه‌ها در نظر گرفته شده است که از یک تخته سه لایه با چسب اتریشی که تحت تأثیر هوای گرم و مرطوب نیست ، تشکیل شده است . برای نیمکت‌های سونا نیز از چوب‌های سبک استفاده شده که جنس آن با جنس چوب‌های کلبه متفاوت است .

طراحی و ساخت سونا کلبه ای به سفارش مشتری

شرکت زرین وود (سرزمین چوب زرین) با تجربه ای نزدیک به نیم قرن در صنعت چوب، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع مصنوعات چوبی آنتیک، ساخت کلبه، خانه و آلاچیق چوبی، طراحی و ساخت سونا فنلاندی، طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی، تامین اسلب درختان گردو، چنار و کاج و سایر خدمات حرفه ای در صنعت چوب به شخصیت های حقیقی و حقوقی در سراسر ایران اعلام میدارد. در صورتی که نیاز به مشاوره یا استعلام قیمت خدمات و محصولات زرین وود را دارید میتوانید با شماره گیری 09123001783 نسبت به استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان اقدام نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کار های اجرا شده را مشاهده نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کارهای زرین وود را مشاهده نمائید.