صندلی مبلی

صندلی مبلی

معرفی صندلی مبلی

در بین انواع مبلمان فضای باز موجود در بازار، مبلمان چوبی طرفداران زیادی پیدا کرده است. در فضاهای باز ظاهر میز و صندلی ها تاثیر زیادی در دلنشینی فضا خواهد داشت. بنابراین در تهیه صندلی ها و میز های فضای باز باید موارد بسیاری مورد توجه خریداران عزیز قرار گیرد. ما در سرزمین چوب زرین ، با عرضه محصولات با کیفیت رستورانی، خانگی، اداری و … در صنعت چوب سعی داریم تا مشتریان گرامی خود را راضی نگه داریم.

صندلی مبلی

ویژگی های صندلی مبلی

همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم زیبایی محصولات فضای باز و هماهنگی آن با محیط دلنشینی فضا را دوچندان خواهد کرد. بافت چوبی صندلی مبلی یکی از مزیت های آن است که ظاهر زیباتری به آن بخشیده ، همچنین طراحی زیبای این محصول که آن را به شکل صندلی مبلی در آورده و در عین حال راحتی بیشتری در نشستن ایجاد می کند.

طراحی و ساخت انواع صندلی مبلی

شرکت زرین وود (سرزمین چوب زرین) با تجربه ای نزدیک به نیم قرن در صنعت چوب، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع مصنوعات چوبی آنتیک، ساخت کلبه، خانه و آلاچیق چوبی، طراحی و ساخت سونا فنلاندی، طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی، تامین اسلب درختان گردو، چنار و کاج و سایر خدمات حرفه ای در صنعت چوب به شخصیت های حقیقی و حقوقی در سراسر ایران اعلام میدارد. در صورتی که نیاز به مشاوره یا استعلام قیمت خدمات و محصولات زرین وود را دارید میتوانید با شماره گیری 09123001783 نسبت به استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان اقدام نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کار های اجرا شده را مشاهده نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کارهای زرین وود را مشاهده نمائید.