عوامل موثر بر قیمت اسلب چوب

اسلب چوب

قیمت اسلب چوب برای خریداران مهم بوده و خریدارانی که این محصول را همیشه خریداری می کنند با روش های مختلف و متفاوتی سعی می کنند که از قیمت آن با خبر شوند. عوامل بسیار زیادی بر قیمت اسلب های چوبی موثر هستند و از جمله آن ها می توان به قیمت مواد اولیه، هزینه بالاسری، هزینه نگهداری دستگاه ها، خرده فروشی و عمده فروشی، تخفیف قیمت اسلب می توان اشاره کرد.

اسلب چوب کاج اسلب چوب کاج

قیمت اسلب چوب

استعلام قیمت انواع اسلب چوب

09123001783

قیمت مواد اولیه و قیمت اسلب چوبی

ماده اولیه اسلب چوبی همان چوب درختانی است که بریده می شود. شاید در نظر اول شخصی ادعا کند که چوب هزینه ای ندارد و از قبل در جنگل به صورت طبیعی کاشته شده است. ولی آن چه که در این میان مهم جلوه خواهد کرد این است که چوب درختی که بریده می شود در این میان تاثیرگذار است. چوب درختان سخت پوسته مانند گردو و بلوط محکم بوده و برش تنه این درختان نیز مستلزم استفاده از نیروی کار زیاد و تیزکردن دستگاه ها است.

قیمت اسلب چوب

هزینه بالاسری و قیمت اسلب چوبی

هزینه کارگرانی که درختان چوب را می برند یکی از هزینه های مهم قیمت اسلب است که در میان هزینه ها به چشم می خورد. پرداخت حقوق کارگران و سرکارگران یکی از مهم ترین هزینه هایی است که مدیر تولید شرکت های تولیدی اسلب چوبی متحمل می شود.

هزینه نگهداری دستگاه های تهیه اسلب چوب

هزینه تهیه، تعمیر و نگهداری دستگاه های برش یکی از مهم ترین هزینه هایی است که شاید برای شرکت ها چندان خوشایند نباشد، هزینه نگهداری هر دستگاهی نسبت به دستگاه دیگر متفاوت است و هزینه تعمیر و تعویض قطعات بزرگ در در برخی مواقع ممکن است که سر به فلک بزند. خرید دستگاه های جدید و بروز نیز مستلزم پرداخت هزینه است و لازم است که کارشناسان دستگاه های برش این خرید را انجام دهند.

استعلام قیمت انواع اسلب چوب

09123001783

خرده فروشی و قیمت اسلب چوبی

قیمت خرده فروشی اسلب چوبی را می توان در بخش بازرگانی مهم ترین عامل برای تعیین قیمت اسلب دانست. به طور معمول قیمت ها در خرده فروشی چندان تغییری نمی کند و مشتریان و خریداران تنها با یک قیمت مقطوع روبرو هستند.

عمده فروشی و قیمت اسلب چوبی

زمانی که مشتریان، اسلب چوبی را با تعداد بالا خریداری می کنند، قیمت اسلب به شدت کاهش پیدا می کند و این روال بازار است که زمانی که تعداد کالایی به هنگام خرید، افزایش پیدا می کند جهت جذب مشتری قیمت کالا متناسب با تعداد کاهش پیدا خواهد کرد.

تخفیف قیمت اسلب چوبی

مشتریانی که محصول اسلب چوبی را زیاد خریداری می کنند در زمان عمده فروشی دوست دارند که از تخفیف قیمت اسلب چوبی برخوردار شوند و فروشندگان در این زمان هم، محصول را به تعداد بالایی می فروشند.
قیمت اسلب چوبی را براساس عوامل مختلف و متفاوتی تعیین می شود که از این میان می توان به قیمت مواد اولیه، هزینه بالاسری، هزینه نگهداری دستگاه ها، خرده فروشی و عمده فروشی، تخفیف قیمت اسلب چوبی می توان اشاره کرد.

استعلام قیمت انواع اسلب چوب

09123001783

تصاویر مربوط به اسلب چوب رو میتوانید در زیر مشاهده نمائید.