میز تلفن چوبی

میز تلفن چوبی

میز تلفن یکی از لوازم واجب در هر خانه ای محسوب میشود و کمتر خانه ای را میتوان پیدا نمود که در آن تلفن مورد استفاده واقع نشود، بنابراین برای یک تلفن حتماً به یک میز تلفن شیک و زیبا هم نیاز میشود. معمولاً میز تلفن ها را در کنار مبل قرار میدهند و به هنگام صحبت کردن با تلفن بر روی مبل نشسته و به راحتی به مکالمه خود ادامه میدهند.

میز تلفن چوبی

نقش میز تلفن چوبی در دکور منزل

میز تلفن در گوشه ای از اتاق خواب یا اتاق نشینمن ، هر کدام متناسب سبک دکوراسیون داخلی باید انتخاب شود .اگر می خواهید نمای منزل تان زیبا و چشم نواز به نظر برسد، بهتر است از نکات ریز و کوچک غافل نشوید. میز تلفن یکی از جزئیاتی است که باید به آن توجه شود.

میز تلفن چوبی

میزان استفاده از میز تلفن چوبی

امروزه با طراحی تلفن های بی سیم، استفاده از میز مخصوص تلفن کمتر به چشم می خورد. همچنین در بعضی منازل به خصوص خانه های کوچک به علت کمبود فضا به جای میز تلفن از میزهای کنار تخت و میزهای کنسول، قفسه ها و شلف ها، فرورفتگی های روی دیوار و… استفاده می شود ولی باز هم عد ه ای هستند که به خرید میز برای تلفن شان علاقه مندند و ترجیح می دهند در دکوراسیون منزل شان از طرح های زیبا و شیک میز تلفن استفاده کنند.

میز تلفن چوبی
میز تلفن بهتر است با سبک دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد و مطابق با مبل ها و میزهای جلوی مبلی انتخاب شود. اگر دکوراسیون منزل شما کلاسیک است، بهتر است از مدل هایی استفاده کنید که با این سبک همخوانی دارند و اگر منزل تان سبکی ساده دارد می توانید از مدل های ساده تر در منزل خود کمک بگیرید.

میز تلفن چوبی

اشخاصی هم هستند که علاقه مند به لوازم و وسایل خانگی به سبک روستیک هستند که در این صورت می توانند میز تلفنی مطابق با همان سبک تهیه کنند. میزهای کنار تخت هم جای خوبی برای قرار گرفتن تلفن شماست.

طراحی و ساخت انواع میز تلفن چوبی

شرکت زرین وود (سرزمین چوب زرین) با تجربه ای نزدیک به نیم قرن در صنعت چوب، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع مصنوعات چوبی آنتیک، ساخت کلبه، خانه و آلاچیق چوبی، طراحی و ساخت سونا فنلاندی، طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی، تامین اسلب درختان گردو، چنار و کاج و سایر خدمات حرفه ای در صنعت چوب به شخصیت های حقیقی و حقوقی در سراسر ایران اعلام میدارد. در صورتی که نیاز به مشاوره یا استعلام قیمت خدمات و محصولات زرین وود را دارید میتوانید با شماره گیری 09123001783 نسبت به استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان اقدام نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کار های اجرا شده را مشاهده نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کارهای زرین وود را مشاهده نمائید.