میز عسلی

میز عسلی

میز عسلی چیست؟

میز عسلی از جمله اقلامی است که در بخش‌های متفاوت مبلمان منزل به کار برده می‌شود. در واقع این میزها بخش عمده‌ای از مبلمان را به خود اختصاص می‌دهند. مبلمان بدون حضور این میزها چندان سودمند نخواهد بود. چرا که میز های عسلی نه تنها زیبایی چشم‌نوازی در فضا به‌وجود می‌آورند؛ بلکه پذیرایی و میزبانی را به مراتب دلچسب‌تر می‌کنند.
در نگاه اول شاید این میزها چندان کاربردی به‌نظر برسند. اما کافی‌است با کاربردهای انواع میز عسلی در دکوراسیون‌های متفاوت آشنا شوید؛ اگر دیزاین مناسبی را برای میز عسلی جلو مبلی خود در نظر بگیرید؛ از زیبایی و کارایی این میزها حیرت‌زده خواهید شد.

میز عسلی

در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از ویژگی‌های این میزها و انواع میزهای عسلی و موارد استفاده از این میزها بیشتر آشنا شوید؛ چرا که کمبود یک میز عسلی تمام عیار در دکور شما احساس می‌شود.

ویژگی یک میز عسلی چیست؟

یک میز عسلی از جمله لوازمی است که مبلمان اتاق‌نشیمن یا پذیرایی را کامل می‌کند. یک میز جلو مبلی مناسب علاوه بر زیبایی، هویت میزبان را نیز به معرض نمایش می‌گذارد. چرا که میزها عسلی کارکردها و کاربردهای متفاوتی دارند؛ بنابراین اینکه شما از میزهای عسلی در چه فضاهایی استفاده می‌کنید، گویای حقایق بسیاری خواهد بود.

میز عسلی در رنگ‌های متفاوتی عرضه می‌شود. در ساخت این میزها از مواد اولیه مختلف نیز استفاده می‌شود. طراحی‌های به‌کاررفته در بخش دیزاین این میزها نیز بسیار متنوع است. میز عسلی سلطنتی، کلاسیک، مدرن، فانتزی، تاشو، فلزی، چوبی، پایه‌دار، چرخ‌دار، یک نفره، کوچک و بزرگ و بسیاری مدل‌های دیگر در بازار موجود هستند. اما شما هستید که تصمیم می‌گیرید؛ کدام مدل مناسب دکور منزل شما است.

میز عسلی

آیا جدیدترین طراحی‌ها را می‌پسندید یا میز‌های عسلی شبیه به میز تلویزیون‌های قدیمی را ترجیح می‌دهید. لازم نیست قیمت میز عسلی را فاکتور قرار دهید. یک میز ارزان نیز می‌تواند همان عسلی جدیدی باشد که مدت‌ها به دنبال آن بوده‌اید. در واقع قیمت میز عسلی تعیین‌کننده کیفیت و زیبایی آن نیست. بهترین میز همان میزی است که با فضای خانه شما همخوانی داشته ‌باشد. میزهای عسلی را براساس کاربرد و فضاهای متفاوت در خانه خود انتخاب کنید و از تماشای آنها لذت ببرید.

طراحی و ساخت عمده انواع میز عسلی چوبی

شرکت زرین وود (سرزمین چوب زرین) با تجربه ای نزدیک به نیم قرن در صنعت چوب، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع مصنوعات چوبی آنتیک، ساخت کلبه، خانه و آلاچیق چوبی، طراحی و ساخت سونا فنلاندی، طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی، تامین اسلب درختان گردو، چنار و کاج و سایر خدمات حرفه ای در صنعت چوب به شخصیت های حقیقی و حقوقی در سراسر ایران اعلام میدارد. در صورتی که نیاز به مشاوره یا استعلام قیمت خدمات و محصولات زرین وود را دارید میتوانید با شماره گیری 09123001783 نسبت به استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان اقدام نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کار های اجرا شده را مشاهده نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کارهای زرین وود را مشاهده نمائید.