ویژگی های خاص اسلب چوب خاوران

تامین اسلب درختان گردو، چنار و کاج

اسلب چوب خاوران یکی از بهترین اسلب هایی است که شما می توانید در بازار پیدا کنید. این اسلب نسبت به سایر اسلب ها، با کیفیت است. تمامی اسلب چوب با دستگاه هایی برش داده می شود و در این شهرک صنعتی عرضه می شود. شما با اسلب چوب می توانید دکوراسیون زیبایی را ایجاد کنید.

اسلب چوب کاج اسلب چوب کاج

سفارش اسلب انواع چوب :09123001783

قیمت اسلب چوب خاوران

قیمت اسلب چوب خاوران به گونه ای است که هر شخصی می تواند آن را خریداری کند و به عبارت دیگر از نظر مالی آفوردیبل است و قیمت اسلب چوب متناسب با کیفیت کالا تعیین می شود. کیفیت این محصول به قدری خوب و بالا است که می توان ارقام بالایی را برای آن تعیین کرد.

میز اسلب چوبی

کیفیت بالای اسلب چوب خاوران

اسلب چوب خاوران در جایگاه خود یکی از بهترین چوب هایی است که شما می توانید آن را برای میز و سایر موارد کاربری خود استفاده کنید. این محصول به قدری با کیفیت است که شما می توانید برای هر نوع کاربری استفاده کنید. کیفیت این محصول به قدری بالا است که شما می توانید از آن در خیلی از کاربری ها استفاده کنید.

سفارش اسلب انواع چوب :09123001783

ترکیب شیشه و چوب با اسلب چوب خاوران

شما می توانید با اسلب چوب ، میزهای چوبی را خریداری کنید. کافی تیبل هایی که هر کدام می تواند به زیبایی کافه شاپ کمک کند. ترکیب این دو ماده اولیه باعث می شود که شما بتوانید بر جذابیت محیط خودتان بیفزایید. این نوع جذابیت باعث خواهد شد تا محیط زیبایی برای زندگی داشته باشید که هر کسی دوست دارد در محیط شما باشد.

صفحات صاف و بدون درز اسلب چوب خاوران

اسلب چوب خاوران بدون درز بوده و پشت و روی این محصول صاف است و شما می توانید از آن برای رستوران و کافه شاپ های خودتان استفاده کنید. این محصول به قدری صاف و بدون درز است که می توان برای هر نوع کاربری از آن استفاده کرد.

اسلب چوب خاوران و صفحات بزرگ

این محصول به قدری بزرگ و جذاب است که شما می توانید برای ساخت کافی تیبل ها از آن استفاده کنید و صفحات بزرگ آن نیز صاف بوده و شما می توانید روی آن هر وسیله دلخواهی به خصوص وسایل مربوط به پذیرایی غذایی را قرار دهید. برای رستوران ها و فست فودها، کافی شاپ ها و بستنی فروشی ها بهترین میزی است که شما می توانید از آن استفاده کنید.

سفارش اسلب انواع چوب :09123001783

اسلب چوب خاوران یکی از بهترین محصولاتی است که شما می توانید از آن در کافه شاپ و محل کسب و کار خود استفاده کنید. این محصول صاف و بدون درز است و شما می توانید برای کاربری های غذاخوری استفاده کنید.

زرین وود آماده تامین الوار و اسلب چوب درختان گردو، چنار و … ویژه نهاد ها، سازمان و شخصیت های حقیقی و حقوقی در سراسر ایران عزیز میباشد. برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت اسلب چوی میتواندی به شماره تلفن 09123001783 تماس حاصل فرمایید.

تصاویر مربوط به اسلب چوب رو میتوانید در زیر مشاهده نمائید.