پله چوبی

پله چوبی

پله چوبی

پله ها سازه هایی هستند که شما را به جایی که می خواهید میرسانند. پله ها جهت برقراری ارتباط بین دو یا چند طبقه مورد استفاده قرار می گیرند. راه پله ها انواع و اقسام گوناگونی دارند و با استفاده از مصالح مختلف ساخته می شوند. در این بین پله های چوبی به دلیل زیبایی و کاراکتری که دارند مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرند از راه پله در خانه های دوبلکس و یا چند طبقه برای جابجایی در بین طبقات استفاده می شود.

پله چوبی

راه پله ها در انواع طرح های مختلف موجود هستند که در این میان راه پله چوبی از انواع مدل راه پله های پرطرفدار و محبوب به شمار می رود. اگر فضایی که برای راه پله در نظر گرفته اید فضایی محدود است یا در نظر دارید از فضای راه پله بهترین استفاده را بکنید راه پله های تمام چوب می توانند پاسخ خوبی برای نیاز های شما باشند.

چرا پله تمام چوب

راه پله ها یکی از ارکان اصلی در طراحی های داخلی هستند و شاید بتوان گفت مهم ترین آنها. تصور کنید وارد منزل یا محل کار خود می شوید. اولین چیزی که به چشم می خورد چیست؟ از این رو در ساخت راه پله ها مخصوصا در سازه های دوبلکس بایستی نهایت دقت و وسواس را به خرج داد تا چیزی با نهایت زیبایی و کارایی را بتوان ارائه کرد. شاید کمتر کسی را به توان پیدا کرد که با دیدن یک میز، صندلی یا هر چیز دیگر چوبی به وجد نیاید و شروع به تعریف و تمجید نکند. پس اگر قصد دارید تا راه پله ای بسازید که چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند ما به شما راه پله های چوبی را پیشنهاد می کنیم.

پله چوبی
راه پله هایی که در فضای داخلی و خارجی منزل به کار برده می شوند می توانند تاثیر زیادی روی زیبایی طراحی داخلی و طراحی نمای بیرونی ساختمان داشته باشند از این رو بهتر است در انتخاب مدل راه پله و مدل نرده راه پله حساسیت لازم را به خرج دهید.

مدل راه پله شیک و زیبا چوبی برای داخل ساختمان

استفاده از چوب در طراحی داخلی ساختمان های امروزی به وفور دیده می شود. چوب می تواند باعث جذاب تر به نظر رسیدن طراحی داخلی در هر ساختمانی شود. از چوب برای طراحی نرده راه پله و مدل راه پله استفاده می شود. راه رفتن روی راه پله ها با نرده های چوبی می تواند حس دلنشینی را به شما بدهد و علاوه بر اینکه راه پله های چوبی باعث صمیمی تر به نظر رسیدن فضای داخلی ساختمان می شوند. در ادامه چند طرح از پله های چوبی را میتوانید مشاهده نمائید.

طراحی و ساخت طرح های مختلف پله چوبی 

شرکت زرین وود (سرزمین چوب زرین) با تجربه ای نزدیک به نیم قرن در صنعت چوب، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع مصنوعات چوبی آنتیک، ساخت کلبه، خانه و آلاچیق چوبی، طراحی و ساخت سونا فنلاندی، طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی، تامین اسلب درختان گردو، چنار و کاج و سایر خدمات حرفه ای در صنعت چوب به شخصیت های حقیقی و حقوقی در سراسر ایران اعلام میدارد. در صورتی که نیاز به مشاوره یا استعلام قیمت خدمات و محصولات زرین وود را دارید میتوانید با شماره گیری 09123001783 نسبت به استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان اقدام نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کار های اجرا شده را مشاهده نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کارهای زرین وود را مشاهده نمائید.