کلبه کودک

کلبه کودک

کودکان علاقه زیادی به داشتن فضایی مجزا و مستقل دارند و وجود چنین فضایی برایشان بسیار جذاب است و احساس استقلال می کنند. وجود کلبه بازی می تواند این نیاز کودکان را تا حد زیادی برآورده کند حتی یک کلبه کوچک در داخل اتاق شخصی آنها. اغلب کودکان در گوشه و کنار منزل به دنبال یک پناهگاه برای بازی هستند. چه چیزی امن تر از کلبه و چادر بازی که یک هدیه دوست داشتنی برای کودکان است .
دنیای بچه ها، دنیای دوست داشتنی آنهاست، همه ما زمانی در این دنیا زندگی کرده ایم. کودکان معمولا علاقه زیادی به بازی در کلبه دارند، و وقتی به مهمانی هم می روند، مدت زیادی را در خانه هایی که برای خود ساخته اند سپری می کنند. کمتر کسی پیدا می شود که در دهه شصت به وسیله چادر نماز مادر و چند بالش برای خود خانه نساخته باشد. امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی به کمک ما آمده تا با خرید کلبه بازی کودک به این چالش چند ساله پایان دهیم . کارشناسان ما در سرزمین چوب زرین همواره با هدف تولید محصولات متنوع و جذاب تلاش کرده اند تا محصولاتی را تولید کنیم که در شان و منزلت خانواده های اصیل ایرانی باشد. در صورتی که قصد طراحی و ساخت کلبه سفارشی خود را دارید میتوانید با شماره تلفن 09123001783 تماس حاصل فرمائید .

طراحی و تولید عمده انواع کلبه چوبی کودک

شرکت زرین وود (سرزمین چوب زرین) با تجربه ای نزدیک به نیم قرن در صنعت چوب، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع مصنوعات چوبی آنتیک، ساخت کلبه، خانه و آلاچیق چوبی، طراحی و ساخت سونا فنلاندی، طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی، تامین اسلب درختان گردو، چنار و کاج و سایر خدمات حرفه ای در صنعت چوب به شخصیت های حقیقی و حقوقی در سراسر ایران اعلام میدارد. در صورتی که نیاز به مشاوره یا استعلام قیمت خدمات و محصولات زرین وود را دارید میتوانید با شماره گیری 09123001783 نسبت به استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان اقدام نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کار های اجرا شده را مشاهده نمائید. در زیر میتوانید برخی از نمونه کارهای زرین وود را مشاهده نمائید.